для людей з порушеннями зору
Жовтанецький ліцей Жовтанецької сільської ради Львівського району Львівської області

Профілактична робота

Дата: від до Скинути

Електронні пристрої для куріння також шкідливі та не є засобами відмови від куріння

Що думаєш про так звану безпечність електронних пристроїв для куріння? Так ось, знай, що це черговий міф, яким нас годують тютюнові виробники задля “впарювання” своїх нових продуктів 😒

09:29 15.04.2024

Вплив куріння на здоров'я

Ти вже точно сто разів чув про шкоду сигарет — тож не будемо зайвий раз сваритися пальцем та закликати тебе ніколи не починати курити 🙄 Просто коротко ознайомимо з кількома фактами.

10:39 12.04.2024

Запуск кампанії "Школа без нікотину"

Хей, а ти теж за здоровий спосіб життя? 🤗        Оголошуємо запуск кампанії «Школа без нікотину та тютюну» — цього навчального року тебе чекатиме корисна та цікава інформація, аби:

12:31 08.04.2024